Gemi Elettronica

Our Technology for your confort

domenico-giangreco.png

Značka GEMI se zrodila v roce 1983 ze zkušeností Domenica Giangreca, specialisty v oblasti průmyslové elektroniky a automatizace. GEMI vždy vynikal svou špičkovou technologií a profesionalitou, a to jak při navrhování a vývoji produktů, tak i v pozornosti vůči zákazníkovi. Součástí tohoto zaměření je možnost testovat produkty po dobu 100 dní, s plnou náhradou a bez nutnosti uvádět jakékoli důvody.
Hodnoty GEMI jsou její silné stránky: kvalita, férovost a zákaznický servis. V průběhu let se společnost vyznamenala ve výrobě komínových odsavačů a vystoupala na špičku v oboru po celém světě.

Vlajkovou lodí produkce je vysavač GEMI, výsledek spolupráce mezi Basilicata Innovazione (InnovationFactory Scarl) a University of Basilicata - Katedra environmentálního inženýrství a fyziky v rámci „Projektu vývoje systému pro optimalizaci inovativní sací systém“.

Projekty zde však nekončí: GEMI Elettronica spolupracuje s univerzitami a odbornými ústavy na výzkumu a vývoji produktů, které jsou vždy v popředí

Naše certifikace pro krbové odsavače

Gemi v Evropě

Certifikace

Gemi Elettronica - Registered Trademark