Převodové navijáky (nebo navíječky nití) Gemi se používají k rychlému a snadnému vyzvednutí vašeho elektrického ohradníku.

Ideální pro jakýkoli vodivý materiál pro elektrické oplocení.

Je zde 1 produkt.

Grid
Grid-2
List
List-2
Catelog
Molla galvanizzata per recinto elettrico - Gemi ElettronicaMolla galvanizzata per recinto elettrico
  Elektrické převodové navijáky
  Drátěný a popruhový naviják s multiplikátorem 3:1 pro elektrický plot, elektrické ploty, elektrické ploty, elektrifikované ploty Gemi Gemi drát a popruh navíječ pro rychlou a snadnou sběr vašeho elektrického plotu. Vybaven multiplikátorem 3:1, který zaručuje sběr drátu během několika minut, bez únavy, díky šikovné...
  752,76 KčCena
  Molla galvanizzata per recinto elettrico - Gemi ElettronicaMolla galvanizzata per recinto elettrico
   Elektrické převodové navijáky
   Drátěný a popruhový naviják s multiplikátorem 3:1 pro elektrický plot, elektrické ploty, elektrické ploty, elektrifikované ploty Gemi Gemi drát a popruh navíječ pro rychlou a snadnou sběr vašeho elektrického plotu. Vybaven multiplikátorem 3:1, který zaručuje sběr drátu během několika minut, bez únavy, díky šikovné...
   752,76 KčCena

   Questions and Answers

   Elektrický plot: k čemu slouží?

   Elektrický ohradník Gemi - 100% Made in Italy - se používá k odvrácení divokých zvířat, jako jsou divočáci, jeleni, lišky atd. Účelem elektrických ohradníků je chránit území před nevzhlednými invazemi. Používá se také pro zvířata, jako jsou krávy, ovce, prasata atd. S lovem to nemá nic společného. Máme k dispozici všechna zákonná osvědčení k výrobě a prodeji elektrických ohradníků. Toto je jediné legální řešení pro ty, kteří chtějí chránit své plantáže.

   Je elektrický ohradník nebezpečný pro lidi?

   Elektrický ohradník pro zvířata není nebezpečný pro lidi ani pro zvířata. Jako u všeho, i pro elektrické ohradníky existuje norma, která stanoví hodnoty, které je třeba respektovat. Energizér plotu je produkt, který vysílá přerušované pulzy s nízkou intenzitou proudu.

   Co potřebujete na elektrický ohradník pro divočáky a další zvířata?

   K vytvoření elektrického ohradníku pro zvířata potřebujete: Gemi energiser - 100% Made in Italy - pro ohradníky, které přivádějí proud do ohradníku, elektrifikovaný vodič pro ohradník a izolátory pro elektrifikované ohradníky našroubované na sloupky, aby držely drát .

   Proč vkládat 3 póly pro uzemnění elektrického ohradníku?

   Uzemnění je pro funkčnost elektrického ohradníku pro zvířata zásadní věcí, proto se doporučuje provést jej správně. Pro úplné vybití proudu ze zdroje energie je nutné provést uzemnění vložením 3 pozinkovaných stožárů o délce 1 metru do země. Musí být umístěny 3 metry od sebe, 80 cm ve vlhké zemi a 20 cm venku, a poté je propojit žlutým kabelem. Spolu s elektrickým ohradníkem dodáváme pouze 1 metr kabelu, který je nutné připojit k prvnímu sloupu. Doporučuje se provádět tam, kde je přítomnost vegetace, tedy vlhká půda. Vyprahlá půda není vodivá. Podle provedených testů umístění 3 tyčí do jakéhokoli terénu nebude problém s funkčností. Pokud vložíte pouze jeden kolík, síla proudové plsti bude menší než její dosah a zvířata budou moci překročit plot.

   Jak dlouho vydrží baterie v přenosném zdroji energie a jakou bych měl použít?

   Pro energizér B12 stačí použít autobaterii 12V 40Ah. Autonomie, pokud nedojde k rozptylu v elektrickém ohradníku, je asi 10/12 dní. Jinak vydrží méně.

   Proud je trochu daleko od elektrického výběhu zvířat. Co dělat? Jak spojit dva ploty?

   Pokud je proud daleko od elektrického ohradníku, pro váš energizér Gemi - 100% Made in Italy - máme vysokonapěťový křížový kabel, který může pracovat na povrchu nebo v podzemí bez vybíjení. S tímto kabelem je možné vést proud na plot bez jakéhokoli rozptylu. Kabel pro elektrické ohradníky lze také použít ke spojení dvou ohradníků, poté připojte jeden konec k prvnímu ohradníku a druhý konec k druhému ohradníku, pokud je mezi jedním ohradníkem malá vzdálenost.

   Jak zjistit, zda je na plotě elektřina?

   Chcete-li zkontrolovat, zda je na elektrickém ohradníku pro zvířata proud, stačí přivést hrot šroubováku s izolovanou rukojetí několik mm od drátu ohradníku. Ve chvíli, kdy uslyšíte tikání, znamená to, že na elektrickém ohradníku je proud.

   Jak nainstalovat elektrický plot?

   Zdroj energie nelze uchovávat venku. Musí se uchovávat uvnitř, aby nedošlo k poškození vlivem počasí. Aby mohl vybít veškerý svůj proud, musí být uzemněn vložením 3 pozinkovaných 1metrových kolíků do země. Musí být umístěny 3 m od sebe, 80 cm v zemi (mokré) a 20 cm venku, a poté propojeny žlutozeleným kabelem. Zařízení má na svém výstupu červený kladný kabel, který je připojen k plotu a žlutozelený kabel, který je připojen k prvnímu zemnicímu kolíku. Nikdy nepřipojujte dva elektrifikátory ke stejnému vodiči, protože dva impulsy se mohou navzájem vyrušit a způsobit problémy. Můžete připojit dva elektrifikátory ke stejnému plotu, ale nechte je na dvou samostatných liniích drátu.